Creative mums

Lilliputiens’ designers

Ons team van designers is het brein achter al het moois dat we maken! Ze staan aan de basis van elk ontwerp en bedenken alles, van concept tot aan de kleine details van onze producten. Onze Creative Mums zijn stuk voor stuk professioneel opgeleide vrouwen met een passie voor speelgoed én ervaring als mama. Dankzij hun ervaring en kennis zijn we bij Lilliputiens in staat om steeds opnieuw origineel en boeiend speelgoed te creëren met verrassende elementen en een hoog fun gehalte. Samen met de rest van ons team zorgen we dat elk stuk speelgoed, piekfijn in orde is en verantwoord wordt gemaakt. Zodat jouw kindje er op een veilige manier jarenlang plezier van kan hebben.

Wist je dat het overgrote deel van onze werknemers vrouw is? Dat we bijna allemaal gepassioneerde ouders zijn met een visie. We zijn er trots op dat iedereen die bij ons werkt zijn persoonlijke ervaring en kennis in ons merk kan steken om het leukste en mooiste te maken voor jouw kind. We zijn een bedrijf dat niet alleen oog heeft voor kinderen. Ook het welzijn en gezinsleven van onze werknemers en toeleveranciers vinden we bijzonder belangrijk. Lilliputiens is daardoor een leuke werkplek waar werknemers zich thuis voelen en kunnen ontwikkelen.